Любить Путіна і зневажає Україну: соцмережі розлютила проросійська ведуча СТБ

Ведуча програми “Все буде смачно” на телеканалі СТБ Алла Ковальчук відзначала Новий рік під промови російського президента Володимира Путіна і продемонструвала зневагу до українського гімну, пише Обозреватель.

Відповідний відеозапис святкування Ковальчук був опублікований на YouTube-каналі “Кременчук Today”.

“У Росії зараз вже Новий рік. А ми за старою звичкою повинні зустріти Новий рік з росіянами. Не будемо міняти традиції. Давайте за росіян вип’ємо”, – заявила Ковальчук.

Після чого журналістка, сміючись, виконала кілька рядків з гімну України

 

Поведінка Ковальчук викликала крайнє обурення серед користувачів соціальної мережі Facebook.

“Сподіваюся, м**та зі своїм ” адіннарот” полетить, як фанера над Парижем. Кухарці місце на кухні”, – пише Віра Прокопенко.

“Дивитися гидко на таких, які святкують Новий рік за російським часом і слухають привітання Х**ла! І при цьому у нас у Донецьку святкують Новий рік за українським часом, знаючи, що тебе за це можуть просто розстріляти!” – наголосила Nataliya Tsetsarkina.

“Адін народ да пад горілочку? 52 кременчужанина загинуло, щоб ти прославляла Путіна і ржала з нашого гімну. Шкода, що твоєї сім’ї не торкнулося горе. Може б розуму додалося”, – заявила Яринка Українка.

“Так приходить слава! Коли людина без громадянської позиції і не обтяжений інтелектом стає відомим, а совковість і зневажливе ставлення до співвітчизників перекреслює все”, – зазначив Роман Ромайлар.

“На тому відео мене найбільше вразило навіть не святкування з Путіним і фразочка “ми Адін народ”. Найбільше вразило, що ви у побуті збиваєтеся на український, а в шоу говорите російською. Западло говорити з ящика українською? Ганьба” , – резюмував Arseniy Troyan.

0 1 2 3 4 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *