В Кремлі підтвердили, що вели переговори з Савченко і терористами “ЛДНР” у Мінську

Діяльність Надії Савченко в Мінську буде ефективною, якщо її вважатиме важливою українська влада. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передають УНІАН.

«В даному випадку, звичайно, подібні контакти не можуть носити якогось міждержавного або ще якогось офіційного статусу, але, безумовно, з російської сторони завжди була готовність розмовляти з тими, хто бажає такого діалогу, ким би він не був», – сказав Пєсков журналістам, відповідаючи на запитання, наскільки комфортно Москві вести переговори за участю Савченко і ймовірність того, що її зусилля принесуть успіх.

Він додав, що Росія неодноразово говорила про безальтернативність поступового налагодження в тому чи іншому форматі діалогу між Києвом і представниками Донбасу.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи може участь Савченко у зустрічах привести до конкретних результатів у вирішенні питання, Пєсков сказав:

«Це буде залежати від того, наскільки президент і уряд України надає значення подібним контактам і наскільки вони можуть використовувати ці контакти для отримання інформації з перших рук».

Відповідаючи на уточнююче запитання, хто з боку РФ вів переговори з Савченко в Мінську, Пєсков сказав: «Точно зараз не назву».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *