В Олевську готуються до виборів

Міський голова Олег Омельчук провів робочу нараду з в.о. старостами Олевської ОТГ, про це повідомляє сайт МОЛНИЯ INFO.

Перша робоча нарада міського голови Олега Омельчука, його заступників із виконуючими обов’язки старост сільських та селищних рад відбулась сьогодні, 9 лютого. Першочергове та спільне завдання ради ОТГ, над яким вже працюють, це аналіз кожного населеного пункту щодо землі, майна, документації, інфраструктури тощо.

Міський голова дав ряд доручень, які найближчим часом мають виконати колеги до самоврядуванню, а саме, надати інформацію про благоустрій населених пунктів – снігоприбирання доріг, кількість аварійних дерев, необхідність ямкового ремонту доріг, освітлення, стан зупинок громадського транспорту, несанкціоновані сміттєзвалища. Зважаючи на те, що Великдень не за горами, в цьому році припадає на 16 квітня,  обговорили прибирання кладовищ до провідної неділі та стан парканів на кладовищі. Також надати список вулиць, які не були змінені згідно закону про декомунізацію.

Наступне прохання стосувалося сільських рад, в яких не має садочка, вони мають надати пропозиції щодо наявності приміщень, обладнання тощо. Що стосуються закладів культури,  про їх закриття поки не йдеться, однак бібліотеки можуть отримати новий статус – пункт видачі книжок.

Керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин повідомив про необхідність здачі старостами, депутатами сільських, селищних рад  електронних декларацій за 2016 рік і за 17 днів 2017 року.

Важливий робочий момент стосувався діловодства, видачі довідок та їх оформлення сільськими, селищними радами, зокрема було обговорено всі зауваження до їх змісту та характеру. Наразі всі ради Олевської ОТГ отримали стандартні бланки довідок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *