Віктор Овчарук: «Від якості доріг області залежить і розвиток туризму, і залучення інвестицій»

Очільник обласної ради наголосив на тому, що ремонт  доріг є одним з пріоритетних напрямків діяльності обласної влади під час зустрічі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який з робочим візитом відвідав Тернопільщину. «На пленарному засіданні, яке відбулося 10 травня, депутати прийняли рішення про внесення змін до обласного бюджету. Зокрема, йдеться і про фінансове забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування.  Воно здійснюватиметься  за рахунок перевиконання платежів з митного збору, – зазначив Віктор Овчарук. – Кошти акумулюються на спеціальному фонді обласного бюджету. Уже зібрано понад 35 мільйонів гривень. Переконаний, найперше потрібно привести до ладу головні транспортні артерії області. Адже від якості доріг області залежить і розвиток туризму, і залучення інвестицій».

Цей напрямок в роботі повністю відповідає головним завданням, визначеним на загальнодержавному рівні. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував, як проводиться реконструкція однієї з  найважливіших міжнародних магістралей області. Це дорога Тернопіль-Дубно (ділянка поблизу Збаража), яка є частиною міжнародної траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.

1

Очільник уряду зауважень до перебігу робіт з ремонту дороги  не мав. «Торік на ремонт доріг лише у Тернопільській області було виділено 200 мільйонів гривень. Цього ж року ця цифра зросла втричі й становить 600 мільйонів гривень. У планах також внести пропозицію на розгляд парламенту, щоб розпочати більш масштабний ремонт дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса. Адже це дуже важлива магістраль для України в цілому», – підкреслив Прем’єр-міністр України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *