Юрій Крикунов: Київ планує збільшити матеріальну допомогу учасникам АТО

У столиці планують удвічі збільшити розмір матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції. Такі наміри уже підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету. «У рамках внесення змін до програми «Турбота, про це повідомляє Столичний сайт.

Назустріч киянам», ми пропонуємо збільшити суму з 2,5 тисяч гривень до 5 тисяч. Всього у Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги. Разом з тим, ми плануємо підвищити розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. Пропонуємо суму в 25 тисяч гривень. А це вдесятеро більше ніж задекларовано сьогодні», – зазначив директор Департаменту соціальної політики, депутат фракції «Солідарність» у Київраді Юрій Крикунов.

Також, у рамках коригування Програми, пропонується збільшити до 50 тисяч гривень розмір надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих учасників АТО на виготовлення та встановлення надгробних пам’ятників. Видатки на зазначені цілі у 2017 році не планувалися.

Пропонується збільшити виплати на оздоровлення дітей киян-учасників АТО та дітей, хворих на церебральний параліч. Юрій Крикунов наголошує, що окремим пунктом прописали надання щомісячної адресної матеріальної допомоги для покриття витрат на оплату ЖКП членам сімей загиблих киян-учасників бойових на території Афганістану.

Також у проекті рішення передбачені додаткові суми на збільшення одноразової допомоги малозабезпеченим верствам населення, збільшення закупівлі засобів гігієни, на закупівлю дитячих ортезів на стопу, встановлення окремим категоріям населення лічильників водопостачання.

Відповідні зміни повинні ухвалити на сесії Київради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *